Blackbird San Martin
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Blackbird San Martin Σαν Κάρλος ντε Μπαριλότσε απέχει περίπου 3 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Station και μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από το Καζίνο του Μπαριλότσε.
Το Cerro Otto απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Η Εκκλησία της Παναγίας του Nahuel Huapi βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα Blackbird San Martin διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Bustillo 700 - Sanatorio San Carlos, η οποία βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια απο αυτό το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Museo del Lago Gutierrez1,9 χλμ.
- Parapente en Bariloche2,5 χλμ.
- Volcan Lanin2,2 χλμ.
- Zipline2,7 χλμ.
- Carol Jones Horseriding2,4 χλμ.
- Piedras Blancas2,5 χλμ.
- ParroquiaMedalla Milagrosa2,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σαν Κάρλος Μπαριλός Αεροδρόμιο15 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Train Station3,5 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Blackbird San Martin;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Blackbird San Martin στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Blackbird San Martin;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Blackbird San Martin αποτελεί 90$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Blackbird San Martin;
Το το διαμέρισμα Blackbird San Martin παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.